Transphoto

Kuvat julkaistaan sellaisina kuin ne ovat eikä niiden tarkoitus ole tukea kenenkään/minkään tahon poliittista tai ideologista asemaa.

Kaikki aineisto on peräisin käyttäjiltä eikä kerro sivuston ylläpidon mielipiteistä.

Sulje
Orjol, Tatra T3SU # СП-7; Orjol, Tatra T3SU # СП-2; Orjol — Historical photos [1992-2005]; Orjol — Tram depot named by Y. Vitas
  OrjolTatra T3SU # СП-7 
Tatra T3SU # СП-2 
Historical photos [1992-2005]  ·  Tram depot named by Y. Vitas
Трамвайное депо имени Юозаса Витаса

Kuvaaja: Konst           Kuvauspäivä: elokuu 2000 v.

Tilastot

Julkaistu 24.06.2009 20:44 MSK
Näyttökerrat — 1020

Tarkemmat tiedot

Orjol, Tatra T3SU # СП-7

Liikennöitsijä/varikko:Tramway depot named by Y. Vitas
Tulo:09.1988
Malli:Tatra T3SU
Valmistettu:1980
Nykytila:Käytössä
Käyttötarkoitus:Huoltokulkuneuvo
Huom.:Ремонтно-технический комплекс контактной сети. 09.1988 ex 026

Orjol, Tatra T3SU # СП-2

Liikennöitsijä/varikko:Tramway depot named by Y. Vitas
Malli:Tatra T3SU
Valmistettu:1980
Nykytila:Käytössä
Käyttötarkoitus:Huoltokulkuneuvo
Huom.:Вихревой снегоочиститель. ???? ex 018
Оборудован ДВС

Kameran asetukset

Näytä kaikki EXIF-tunnisteet

Kommentit · 6

24.06.2009 20:53 MSK
Linkki
Kuvat: 1275
Как сейчас его в такой окраске помню. Вот спасибо :) Рядом СП-2 притаился.
0
+0 / –0
24.06.2009 21:57 MSK
Linkki
Kuvat: 553
Пожалуйста. По этому депо экскурсию проводил лично Виталий Верцов, август 2000 г.
0
+0 / –0
24.06.2009 23:11 MSK
Linkki
cluber · Moscow
Kuvat: 204
Константин, огромное спасибо!!! Вернули в детство :)
Надеюсь поток фотостарины из Орла на этом не иссякнет!
Огромное спасибо за фотографии!
0
+0 / –0
25.06.2009 01:19 MSK
Linkki
Sergius · Orjol
Kuvat: 13
ууу а я не помню тааакой надписи... СП-2 как будто только что покрасили.
0
+0 / –0
25.06.2009 01:36 MSK
Linkki
Kuvat: 1275
Похоже на это.
0
+0 / –0
25.06.2009 12:31 MSK
Linkki
Kuvat: 1714
Цитата (Konst, 24.06.2009):
> Виталий Верцов

Верцов Виталий Георгиевич,предыдущий руководитель Орловского ТТУ...

Да-а-а...Тогда ведь вроде не было такого террористического психоза,как сейчас...А тут попробуй поснимай в нынешние времена на территории депо!Впрочем,надо постараться договориться...
0
+0 / –0

Kommenttisi

Älä keskustele poliittisista aiheista tai sinut estetään kuukaudeksi.
Sinun on kirjauduttava sisään kirjoittaaksesi kommentteja.