TransPhoto

Zdjęcia publikowane są w stanie rzeczywistym i nie mają na celu promowania żadnego stanowiska politycznego i/lub ideologicznego.

Wszystkie materiały są dostarczane przez użytkowników i nie odzwierciedlają opinii zespołu administracyjnego witryny.

Zamknij
Rostów nad Donem, TK-28A Nr РТ-1
  Rostów nad DonemTK-28A Nr РТ-1 
Улица Максима Горького
Из кустов выскочил транспортёр... Никто его не ждал...

Autor: ВЗТМ-5284           Data: 12 stycznia 2010 r., wtorek

Statystyka

Opublikowano 12.01.2010 23:04 MSK
Odsłon — 640

Dokładna informacja

Rostów nad Donem, TK-28A Nr РТ-1

Lokacja:Working depots
Zajezdnia:Track department MUP "RTK"
Od...:2007
Model:TK-28A
Wyprodukowany:1990
Numer fabryczny:80
Stan obecny:W bieżącej eksploatacji
Rodzaj:Techniczny
Notatka:2007 ex С-4000; ≤ 2006 ex РТ-1

Parametry zdjęcia

Model:DSC-W220
Date and Time:12.01.2010 12:02
Exposure Time:1/80 sec
Aperture Value:4
ISO Speed:125
Focal Length:10.69 mm
Pokaż cały EXIF

Komentarze · 8

13.01.2010 12:22 MSK
Link
Vlad Kuptsov · Niżny Nowogród
Zdjęć: 111
>Никто его не ждал...
Да, а он-наглый припёрся. Да как он вообще только посмел!
0
+0 / –0
13.01.2010 15:14 MSK
Link
ViktorRy · Samara
Zdjęć: 20 · Redaktor ogólny
Закралось подозрение, может это всёже ТК-28А (рама из прокатных двутавровых балок, МРТ на месте)? Пневматика в кабине есть? Если нет - точно ТК-28А!
0
+0 / –0
13.01.2010 15:26 MSK
Link
Евгений Ц. · Rostów nad Donem
Zdjęć: 95
никакой пневматики в нем нет. =)
0
+0 / –0
13.01.2010 15:32 MSK
Link
ViktorRy · Samara
Zdjęć: 20 · Redaktor ogólny
Значит, модель "ТК-28А" :)
0
+0 / –0
13.01.2010 16:01 MSK
Link
Zdjęć: 340
А откуда он мог ехать и с какой целью туды ездил?
0
+0 / –0
24.01.2010 00:18 MSK
Link
Zdjęć: 100
Фото несколько смазанное.
0
+0 / –0
20.03.2010 23:57 MSK
Link
Володя Мадоян · Rostów nad Donem
Zdjęć: 344
Ну наверняка же он из Лендепо едет
0
+0 / –0
03.12.2012 21:37 MSK
Link
Zdjęć: 40
Классно выглядит!
0
+0 / –0

Twój komentarz

Zabronione są rozmowy o polityce (karą jest ban na 1 miesiąc)
Nie zalogowałeś się na TransPhoto.
Komantarze mogą wystawiac tylko zarejestrowani użytkownicy.